راهنما

تمامی مدیران سایت و وبلاگها که شرایط  ومحتوای وبسایت ویا وبلاگ اشان مطابق با قوانین شرح داده شده در( صفحه قوانین) ما باشد می توانند آدرس سایت خود (لینک) را یکباردر این سایت ثبت کنند..

 

راهنمایی تبادل لینک:

1-ابتدا به صفحه (ثبت سایت جدید) کلیک نموده

2-کدی که شامل لینک ما در کادر میانی است را تماما کپی نموده وآن را دریکی ازصفحات سایت خود قراردهید.

لینک سایت ما را که عبارت است از:

<a href="http://www..slimmin.ir/">بازرگانی اسلیمین</a>

ویا چنانچه در سایت خود دارای ابزاری به نام لینکدونی هستند می توانندمانند نمونه زیرعمل کنند.

کادرزیر نمونه لینکدونی مورداستفاده درسایت و وبلاگها می باشد. که مانندهمین آدرس ولینک مارا واردمیکنید وصفحه مذکوررایکباررفلش میکنند.

آدرس سایت

نام سایت

http://www.slimmin.ir

بازرگانی اسلیمین

 

 

 

 

 

3- مجددبه صفحه ثبت سایت جدیدما بازمیگردید و فیلدهای مربوطه را پرنموده با این توضیح که جهت عدم دریافت پیام خطا درپایان ثبت لینک و موفقیت آمیز بودن عملیات موارد زیررا رعایت فرمائید

الف:پرنمودن فیلدهای ستاره دارقرمز الزامی است

ب:متن درون فیلدهای عنوان سایت: ..........  و شرح فعالیت سایت :..........را با حروف فارسی بنویسید.

س: دقیقا آدرس صفحه ای که لینک سایت مارا درآن صفحه قرارداده اید را درفیلدمربوطه درج کنید

د: آدرس ایمیل صحیح خودرا وارد نموده و درپایان کد امنینی که شامل حروف لاتین است راعیننا درکادرواردکنید. ودرپایان رویارسال کلیک کنید . درصورت رعایت موارد توضیح داده شده فوق سیستم پیام موفقیت آمیز ثبت نمودن لینک را به شما نمایش میدهد.

ت:نمایش تصویرشات(بندانگشتی) سایت شما همراه با لینک ورتبه جهانی سایت شماحداکثر24ساعت پس ازتایید مدیردرسایت ماامکاپذیراست.

 

هشدار:

1-مدیران این سایت حق حذف و رد لینکهایی که مغایر باقوانین این سایت است رابدون ارائه هیچگونه توضیحی به مالک لینک دارند.

2-ازثبت تکراری یک لینک حتی لینک صفحات دیگرسایت یا( ساب دامین )پرهیزنمایید چون لینک تکرارری یا ساب دامینی که لینک اصلی آن ازقبل ثبت نمودید را سیستم به صورت خودکار رد نموده ثبت نمی کند.

4- این سیستم به گونه ای تنظیم شده که هر زمان که لینک دهنده لینک بازرگانی اسلیمین را ازسایت خودحذف کند. این سیستم نیز به طورخودکار سایت لینک دهنده را برای همیشه حذف نموده و لینک مذکور به راهیچ عنوان مجددا  ثبت نمی کند.

 

مزیت تبادل لینک رایگان با ما:

ثبت لینک دراین سایت که به صورت رایگان و تحت هدایت هوشمند سیستم های به روز جهانی تبادل لینک می باشد . مزایای بیشماری برای لینک دهنده داردکه تعدادی ازآن عبارت است از:

✓ایجادوثبت یک1 (بک لینک) رایگان برای لینک دهنده

✓ارتقای سئو سایت لینک دهنده در چشم روباتهای جستجوگرجهانی مانند گوگل- یاهو- بینگ- الکسا وغیره

(ارتقای سئو به معنی هدایت ترافیک بازدید وافزایش بازدیدکننده ازسایت یا وبلاگ شماست)

✓ساخت فهرست و دسته بندی مجزا وتخصصی برای فعالیت متفاوت سایتها یکی دیگر از مزایایی این سیستم است که در سیستم های مشابه موجود نیست که نتیجه آن قرارگرفتن لینک شمادرفهرست تخصصی خود می باشد. بدین معنا که دربین دیگرلینکهایی که محتوایی مشابه محتوای سایت شما دارند قرار میگیرید واین دسته بندی کمک به جستجوی هدفمندکاربران, مخاطبان ومشتریان شماست درجهت تسریع دسترسی به موضوع سایت شما...